Szybciej do sukcesu ze szczotkami międzyzębowymi
Szybciej do sukcesu - ze szczotkami międzyzębowymiSzczoteczki do zębów

Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych jest decydujące i bardzo ważne, ponieważ tam może powstać próchnica a później paradontoza. Najlepszym sposobem usunięcia nalotu z zębów jest używanie szczoteczek interdentalnych(międzyzębowych) najnowszej generacji. Przy codziennym stosowaniu już po kilku dniach ustaje krwawienie dziąseł zmniejsza się nieprzyjemny zapach z ust.

Rada

Czyście codziennie przestrzenie międzyzębowe szczoteczkami interdentalnymi przesuwając szczoteczką tam i powrotem. Jedno przesunięcie wystarczy, powtarzanie jest zbędne!!

Szczoteczki do zębów

Jeśli po raz pierwszy wprowadzacie szczoteczkę do przestrzeni międzyzębowej często zdarza się krwawienie, może nawet boleć. Nie przestraszcie się. Krwawienie pojawiło się nie dlatego, że nastąpiło skaleczenie, ale dlatego, że znajdowała się tam małą otwarta rana spowodowana oddziaływaniem nalotu. Dziąsło krwawi tylko wtedy, gdy jest podrażnione dużą ilościom nalotu. Przy właściwym używaniu szczoteczek interdentalnych z reguły już po 10 dniach następuje wygojenie. Pojawiające się początkowo krwawienie dziąsła ustępuje.

Na stronie wykorzystano materiały reklamowe szwajcarskiej firmy CURAPROX. Produkty firmy CORAPROX do nabycia w naszej przychodni.