O nas
o_nasPrzychodnia Stomatologiczna Vitadent R.M. Flakowski to nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany zespół. Placówka powstała z przekształcenia gabinetu założonego w 1980r. przez Dr Mikołaja Flakowskiego.  Jesteśmy dumni, że od 2002 r. możemy dbać o Państwa uśmiech w nowej świetnie wyposażonej przychodni oferując najwyższy standard usług. Placówka mieści się w Sokołowie Podlaskim na ul. M.C. Skłodowskiej 14 (dawny lokal PEWEXU).

Oddając do Państwa dyspozycji 4-ro stanowiskową przychodnię spełniającą najwyższe wymagania UE oferujemy leczenie dzieci i dorosłych w miłej i bezstresowej atmosferze, w nowoczesnych klimatyzowanych gabinetach.

W codziennej praktyce korzystamy ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Stosujemy nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z profesjonalną obsługą i odpowiednio dobraną metodą leczenia przynosi uznanie i zaufanie naszych pacjentów.

Aby sprostać temu wyzwaniu nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach, szkoleniach i kongresach. 
Personel

Mikołaj Flakowski Dr Mikołaj Flakowski
Właściciel przychodni, kierownik d/s medycznych. Najbardziej doświadczony lekarz w naszym zespole. Specjalizuje się w protetyce, szczególnie gdy trzeba się zmierzyć z trudnymi przypadkami. Lubi opowiadać pacjentom o swoich działaniach. Cierpliwość i zdecydowanie w działaniu to niewątpliwie Jego atuty.


Monika Flakowska Dr Monika Flakowska
Spokój , ciepło i duża wiedza to cechy pani doktor. Bardzo lubiana przez pacjentów czego dowodem są całe rodziny leczące się u niej. Zainteresowania: endodoncja, stomatologia ogólna. Z powodzeniem przeprowadza leczenie kanałowe z zastosowaniem najnowocześniejszych technik (lecz. maszynowe, endodometr, RVG). Niech was nie zmyli jej młody wygląd, to bardzo doświadczony lekarz, uczestniczy w przynajmniej 10 szkoleniach w roku.


Rafał Flakowski Dr Rafał Flakowski
Zawsze obecny w gabinecie. Fanatyk stomatologii w pozytywnym znaczeniu. Ciągły rozwój, duża szybkość pracy to jego zalety. Stomatologia estetyczna, implatologia, endodoncja i chirurgia to co lubi robić najbardziej. Uczestnik wielu szkoleń i międzynarodowych konferencji. Cechuje go niezwykła dokładność i profesjonalizm oraz ciepły stosunek do pacjentów.


niesiobedzki_d

Dr Dariusz Niesiobędzki

Implantolog, lekarz medycyny i stomatologii.
Implantologią zajmuje się od 1996 roku.Tytuł implantologa uzyskał na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem (najwyższy stopień edukacji lek. stomatologów). Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej od momentu założenia tej organizacji.
Systematyczne kursy, szkolenia, kongresy i sympozja w USA, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Portugalii w wiodących ośrodkach I klinikach imlantologicznych.
Ukończył prestiżowe podyplomowe studia Master of Oral Implantology na Uniwersytecie im. J. Goethego we Frankfurcie nad Menem.
Mentor firmy Nobel Biocare.
Specjalizuje się w zakresie implantologii oraz technik odtwórczych tkanek twardych i miękkich w obrębie jamy ustnej.


brak_fotografii Dr Joanna Bury
lekarz stomatolog, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (2002r). W naszej przychodni zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją oraz leczeniem dzieci i młodzieży. Pracę stomatologa wykonuje z niewiarygodną pasją i zamiłowaniem, starając się przez cały czas doskonalić swój warsztat praktyczny oraz uzupełniać wiedzę teoretyczną na licznych kursach i szkoleniach. Na wiedzy i kompetencjach pani doktor zawsze można polegać.


Barbara Replin Barbara Replin - asystentka stomatologiczna
Doświadczenie zawodowe jako asystentka stomatologiczna zdobywa od 2005r. Z naszą przychodnią związana jest od połowy 2008r. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Jako osoba miła, wytrwała, spontaniczna, zadowolona ze swojej pracy, potrafi wyjść na przeciw oczekiwaniom każdego pacjenta.


brak_fotografii Ewelina Godlewska-asystentka stomatologiczna
Praca na tym stanowisku od 2007r. sprawia jej dużą satysfakcję a wieloletnie doświadczenie pozwala w pełni zadbać o naszych pacjentów. Bardzo miła i kompetentna, niezwykle dokładna w swoim działaniu. Szczęśliwa mama dwuletniej Julii.


brak_fotografii Anna Banasiuk - asystentka stomatologiczna
Pani Ania trafiła do naszej przychodni w celu odbycia stażu w grudniu 2009 roku.
Już po krótkim czasie opanowała do perfekcji wszystkie zagadnienia związane z pracą w tym zawodzie.
Po zakończeniu stażu została zatrudniona na stałe na stanowisku asystentki stomatologicznej wspierając prace naszego zespołu. Miła, wesoła, doświadczona. Otwarta na pomoc naszym pacjentom